Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Vše, co potřebujete vědět o koronaviru

Tento bezplatný online kurz zahrnuje podstatné aspekty nového koronaviru

Publisher: Advance Learning
Tento bezplatný online kurz o novém typu koronaviru se zaměřuje na jeho historii, přenos, symptomy, možnou léčbu a případnou prevenci. Jako odpověď na šíření tohoto nového koronaviru - Alison vytvořil v rámci mezinárodní odpovědi základní bezplatný kurz o tom, co lidé potřebují vědět o koronaviru, jakou má historii a jak se nejlépe vypořádat s hrozbou, kterou představuje pro vás, vaši rodinu a okolí.
Vše, co potřebujete vědět o koronaviru
  • Duration

    1.5-3 Hours
  • Students

    49
  • Accreditation

    CPD

Description

Modules

Outcome

Certification

View course modules

Description

Tento bezplatný online kurz o novém koronaviru se zaměřuje na historii, příznaky, přenos a prevenci nákazy virem, který nebyl dříve u lidí identifikován. Koronaviry (CoV) jsou velkou skupinou virů, které způsobují onemocnění od běžného nachlazení až po těžší onemocnění, jako je respirační syndrom na Středním východě (MERS-CoV) a těžký akutní respirační syndrom (SARS-CoV). Koronaviry jsou zoonotické, což znamená, že jsou přenášeny mezi zvířaty a lidmi.

Kurz pojednává o tom, jak může ohnisko viru způsobit vážné důsledky pro zdraví jedinců, kteří jsou jím nakaženi, a jaké jsou důsledky pro zdravotní zdroje komunit a zemí, kde nákaza vypukne. Mezi běžné příznaky infekce patří respirační příznaky, horečka, kašel, dušnost a dýchací potíže. Ve vážnějších případech může infekce způsobit pneumonii, závažný akutní respirační syndrom, selhání ledvin nebo dokonce smrt.

Začněte s kurzem ještě dnes a za 1-2 hodiny získáte znalosti, které vám pomohou ochránit vás, vaši rodinu a vaši komunitu před nákazou a přenosem nového koronaviru.

Start Course Now

Careers