Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Koroonaviirus: Mida Sa peaksid teadma

See tasuta veebikursus hõlmab uue koroonaviiruse, Covid-19 olulisemaid aspekte.

Publisher: Advance Learning
See tasuta veebikursus uuest koroonaviirusest (Covid-19) keskendub haiguse ajaloole, edasikandumisele, sümptomitele, võimalikule ravile ning potentsiaalsetele ennetusviisidele. Uue koroonaviiruse levikuga seoses on Alison, osana rahvusvahelisest vastukajast, loonud tasuta veebikursuse informatsiooniga, mida inimesed koroonaviiruse kohta teadma peaksid, viiruse taustast ning kuidas kõige paremini toime tulla selle poolt põhjustatud ohuga nii Sulle
Koroonaviirus: Mida Sa peaksid teadma
  • Duration

    1.5-3 Hours
  • Students

    12
  • Accreditation

    CPD

Description

Modules

Outcome

Certification

View course modules

Description

See tasuta veebikursus uuest koroonaviirusest keskendub selle ajaloole, sümptomitele, edasikandumisele ning viiruse, mida varasemalt pole inimestel tuvastatud, ennetamisele. Koroonaviirusteks (CoV) loetakse suurt perekonda viirusi, mis põhjustavad erinevaid haigusi, ulatudes lihtsast külmetusest palju tõsisemateni, nagu näiteks Lähis-Ida respiratoorne sündroom (MERS-CoV) ja raskekujuline äge respiratoorne sündroom (SARS-CoV). Koroonaviirused on zoonootilised, mis tähendab, et need kanduvad edasi nii inimeste kui ka loomade kaudu.

Käesoleval kursusel arutletakse, kuidas võib antud viiruseepideemia mõjutada nakatunute tervist ning epideemiast kantud riikide ning kogukondade terviseressursse. Nakatumise tavapärasteks tunnusteks on hingamisteede vaevused, palavik, köha, õhupuudus ja hingamisraskused. Tõsisematel juhtudel võib infektsioon põhjustada kopsupõletikku, raskekujulist ägedat respiratoorset sündroomi, neerupuudulikkust ja isegi surma.

See kursus on unikaalne algatus, mis põhineb Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO; Genf, Šveits) ja CDC (Haiguste Tõrje ja Kontrolli Keskus, USA) andmetel. Käesolev kursus on osa innovatiivsest Alisoni algatusest luua kiire vastulöögina globaalne õppe- ning sertifikatsioonisüsteem, et haiguse pandeemiast jagu saada. Seda tasuta kursust uuendatakse kord kuus. Et julgustada inimesi osa saama teadmistest ja teadlikkusest, mõistmaks viirust ja sellest tulenevat ohtu, on Alison ülemaailmselt tasuta kättesaadavaks teinud ka PDF sertifikaadiga kursuse. Sellel kursusel osaledes hoiad end kursis sellega, kuidas parimal võimalikul viisil toime tulla koroonaviirusest tingitud ohuga. Niisiis, milleks oodata? Alusta kursust täna ja 1-2 tunni pärast oled omandanud teadmised, mis aitavad kaitsta Sind, Sinu lähedasi ning kogukonda uude koroonaviirusesse nakatumise ning selle edasikandumise eest.

Start Course Now

Careers