Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Коронавірус: що потрібно знати

Цей безкоштовний онлайн-курс охоплює основні аспекти коронавірусу Covid-19.

Publisher: Advance Learning
Цей безкоштовний онлайн-курс розкриває історію, шляхи передачі, симптоми, можливі методи лікування та потенційої профілактики нового коронавірусу. У відповідь на поширення нового коронавірусу, як частину міжнародних заходів реагування, Alison створила базовий безкоштовний курс про те, що потрібно знати про коронавірус, його передумови, шляхи боротьби із загрозою, яку він представляє для Вас, Вашої сім'ї та громади.
Коронавірус: що потрібно знати
  • Duration

    1.5-3 Hours
  • Students

    56
  • Accreditation

    CPD

Description

Modules

Outcome

Certification

View course modules

Description

Цей безкоштовний онлайн-курс про новий коронавірус розглядає історію, симптоми, шляхи передачі та профілактики вірусу, який раніше не був ідентифікований у людей. Коронавіруси (CoV) - це велика родина вірусів, що викликають різноманітні захворювання, починаючи від звичайної застуди до складніших захворювань, таких як Близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром (БКРС, MERS-CoV) та тяжкий гострий респіраторний синдром (ТГРС, SARS-CoV). Коронавіруси є зоонотичними, тобто розповсюджуються між тваринами та людьми.

В межах курсу буде обговорено, як спалах вірусу може спричинити серйозні наслідки для здоров'я людей, заражених ним, а також наслідки для системи охорони здоров’я на рівні громад та країн, де спостерігається його спалах. До загальних ознак зараження належать респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і ускладнення дихання. У важчих випадках інфекція може спричинити пневмонію, важкий гострий респіраторний синдром, ниркову недостатність і навіть смерть.

Цей курс - унікальна ініціатива, яка базується на інформації, наданій Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ; Женева, Швейцарія), та Центром з контролю та профілактики захворювань (CDC, США). Цей курс є частиною інноваційної ініціативи Alison щодо розробки системи сертифікації глобального навчання з метою швидкого реагування у випадку боротьби з пандемією. Цей безкоштовний курс оновлюватиметься щомісяця. З метою заохочення обізнаності та розуміння вірусу і його загрози, Alison надає безкоштовну сертифікацію в форматі PDF. Проходження даного курсу дозволить Вам бути постійно проінформованим про те, як найкраще боротися із загрозою, яку становить новий коронавірус для Вас та інших людей. Отже, навіщо чекати? Розпочніть цей курс уже сьогодні, і через 1-2 години Ви отримаєте знання, які допоможуть захистити Вас, Вашу родину та громаду від зараження та передачі нового коронавірусу.

Start Course Now

Careers